Nasz zespół to grupa znajomych i przyjaciół, ludzi młodszych i starszych, ale przede wszystkim grupa pasjonatów.

Daniel Sromek

Instruktor wspinaczki sportowej i absolwent AWF Kraków.

Wspina się nieprzerwanie od ponad 12 lat. Ma na koncie drogi sportowe o trudnościach 7c OS i 8b RP.

Urodzony optymista! Jego pozytywne nastawienie do życia udziela się każdemu!

Marek Kostrzewski

Zapalony boulderowiec i miłośnik gór. W Mobius Studio zajmuje się prowadzeniem treningów i sprawami technicznymi, dlatego sam siebie nazywa „konserwatorem powierzchni pionowych” 😉

Z boulderingiem związany od 6 lat, przygodę z liną rozpoczął stosunkowo niedawno. Uważa, że podczas wspinania najważniejsze to nie poddawać się i wyciągać wnioski z popełnionych błędów. Im bardziej zmęczony po treningu tym szczęśliwszy.

Kaja Dankowska

Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. W Mobius Studio prowadzi sekcje dla dzieci. Nawet najbardziej upartego i przerażonego Malucha potrafi zachęcić do wspinania.

Kocha ogromny wysiłek fizyczny, jaki daje ciężki trening. Wspinaczka jest dla niej walką z własnymi słabościami. Najbardziej docenia momenty, kiedy w przekonaniu, że nie da rady, udaje jej się pokonać trudności na drodze wspinaczkowej.

Tomek Kasprzyk

Członek Speleoklubu Świętokrzyskiego. Przygodę ze wspinaczką rozpoczął stosunkowo niedawno, głównie po to, żeby wykorzystywać ją w jaskiniach. Jednak odkąd zaczął regularnie jeździć w skały, wspinaczka stała się jego wielką pasją, obok eksploracji jaskiń. Do tej pory prowadzi drogi do 7a+ RP, a to jego pierwszy sezon w skałach. 🙂

Na Mobiusie spotkacie go na recepcji, przy urodzinach, grupach. Prowadzi także sekcje i treningi personalne dla dorosłych i dzieci.

Marta Nowacka

Jest członkiem Świętokrzyskiego Klubu Alpinistycznego. Swoją przygodę ze wspinaczką zaczęła ponad 3 lata temu, od razu zakochując się w bulderingu, a później także we wspinaniu w skałach, z liną. Często możecie ją spotkać na naszej ściance, gdzie uwielbia trenować i spędzać wolny czas. W pracy możecie mieć z nią styczność na recepcji, odpowiada również za routesetting.

Basia Matyja

Instruktorka wspinaczki sportowej. W Mobius Studio prowadzi treningi dla dorosłych oraz zajęcia indywidualne. Spotkać ją można również na recepcji czy przy grupach.

Od dwóch lat współpracuje z doświadczonym trenerem, związanym z krakowskim klubem KS Korona. Ma na koncie drogi sportowe o trudnościach 7b OS i 7c+ RP. Jej przepis na sukces to odpowiednio dobrany trening, wysoki poziom motywacji, wyznaczanie i realizacja ambitnych celów.

Radek Dygas

Wspinaczkę poznał stosunkowo niedawno, jednak była to miłość od pierwszego wejrzenia. Każda forma wspinaczki sprawia mu radość, a w szczególności wspinanie wielowyciągowe.

Na Mobiusie zajmuje się obsługą recepcji, urodzin i grup, prowadzi także treningi personalne.