Jesteś pierwszy raz?

Wybierasz się na ściankę wspinaczkową po raz pierwszy?

W tym miejscu znajdziesz potrzebne informacje.
Jeżeli mimo tego masz jakieś pytania, nie wahaj się do nas zadzwonić! Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Wspinaczka na hali z liną jest aktywnością wymagającą asekuracji przez drugą osobę. Jeżeli wybierasz się do nas sam/sama, możesz skorzystać z naszych dwóch boulderowni – części do wspinania się nad materacem do wysokości 4,5 metra. Możesz także umówić się telefonicznie (pod numerem 511 381 488) z jednym z naszych instruktorów, który będzie do Twojej wyłącznej dyspozycji.

Wspinaczka to sport zespołowy ;)

Na początek radzimy jednak namówić do wspólnej wspinaczki kogoś znajomego Buy Zithromax without Prescription , gdyż to nie tylko świetna zabawa i ogólnorozwojowa aktywność, ale także budowanie zaufania pomiędzy wspinającymi się partnerami!
Można bez większych problemów asekurować osobę cięższą od siebie do ok. 30 kilogramów.

Na początku weźmiecie udział w bezpłatnym szkoleniu z podstawowej asekuracji, które potrwa około 15-20 minut. Po tym czasie możecie bezpiecznie wspinać się w całym Mobius Studio, a gdybyście mieli jakieś pytania, problemy lub wątpliwości – nasi instruktorzy są do Waszej dyspozycji.

Czego potrzebujecie?

Wygodnego stroju sportowego (sukienki niewskazane 😉 ) i koniecznie butów na zmianę. Można wypożyczyć u nas specjalne obuwie do wspinaczki (koszt 5 zł) lub tenisówki (3 zł). Na początku jednak zupełnie wygodnie wspina się we własnym zamiennym obuwiu sportowym.
Oprócz tego potrzebna jest uprząż wspinaczkowa (wypożyczenie to koszt 3 zł) i jeden dla dwóch wspinaczy przyrząd do asekuracji (koszt 2 zł).

Drogi Rodzicu!

Jeżeli przychodzisz do Mobius Studio ze swoim dzieckiem i ono się wspina, a Ty tylko asekurujesz – oczywiście nie płacisz za bilet wstępu! Potrzebujesz jednak uprzęży, aby bezpiecznie wpiąć przyrząd do asekuracji Twojej pociechy oraz czystego obuwia na zmianę.

Wbrew pozorom jest to aktywność dla każdego, również małe dzieci (od około 4 lat), osoby z nadwagą i mało sprawne fizycznie doskonale poradzą sobie z rekreacyjnym wspinaniem na sztucznym obiekcie.

Przeciwwskazania obejmują epilepsję, silne zawroty głowy, paniczny lęk wysokości, nieleczone nadciśnienie tętnicze czy poważne choroby serca.

Dokumenty, oświadczenia

Pełny Regulamin Mobius Studio

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wspinać się WYŁĄCZNIE pod opieką rodziców lub innej pełnoletniej osoby. Jeżeli Państwa dziecko wybiera się do Mobius Studio z kimś innym, bardzo prosimy o wypełnienie tego oświadczenia.

Osoby w wieku 16-18 lat mogą wspinać się samodzielnie pod warunkiem uzyskania zgody od rodziców lub opiekunów prawnych , której wzór dostępny jest tutaj.

Jeżeli Państwa dziecko wybiera się do Mobius Studio na URODZINY, prosimy o wypełnienie tego oświadczenia.

Jeżeli Państwa dziecko będzie uczestniczyło w sekcjach wspinaczkowych bądź innych zajęciach zorganizowanych, prosimy o wypełnienie tej zgody.