Sekcje

Serdecznie zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci na sekcje wspinaczkowe!

Są to dwugodzinne zajęcia z instruktorem w grupach 6-8 osobowych, podczas których kształtujemy technikę, siłę, wytrzymałość, gibkość i inne elementy składające się na sukces we wspinaniu!

Istnieje również możliwość treningu personalnego.

Harmonogram

Poniedziałek
16:00 – 18:00 – grupa średnio zaawansowana, prowadzący Dominika Sołtys
18:00 – 20:00 – grupa zaawansowana, prowadzący Dominika Sołtys
Wtorek
17:30 – 19:30 – grupa początkująca, prowadzący Aneta Lakwa
19:30 – 21:30 – grupa średnio zaawansowana, prowadzący Aneta Lakwa

Środa
17:30 – 19:30 – grupa dziecięca 5-8 lat, prowadzący Kaja Dankowska i Bartłomiej Brzozowiec
17:30 – 19:30 – grupa dziecięco-młodzieżowa, prowadzący Marek Kostrzewski (sport*)
16:00 – 18:00 – grupa początkująca, prowadzący Dominika Sołtys
18:00 – 20:00 – grupa średnio zaawansowana, prowadzący Dominika Sołtys
20:00 – 22:00 – grupa początkująca, prowadzący Marek Kostrzewski
20:00 – 22:00 – grupa MASTERS, prowadzący Dominika Sołtys
Czwartek
16:00 – 18:00 – grupa dziecięco-młodzieżowa, prowadzący Marek Kostrzewski
16:30 – 18:30 – grupa dziecięca 5-8 lat, prowadzący Kaja Dankowska
17:30 – 19:30 – grupa średnio zaawansowana, prowadzący Aneta Lakwa
18:15 – 20:15 – grupa dziecięco-młodzieżowa, prowadzący Marek Kostrzewski (sport*)
19:30 – 21:30 – grupa zaawansowana, prowadzący Aneta Lakwa
* Grupa sportowa dla młodzieży, która już miała do czynienia ze wspinaczką.

Piątek
15:30 – 17:30 – grupa dziecięco-młodzieżowa, prowadzący Marek Kostrzewski (sport*)
15:30 – 17:30 – grupa 12-16 lat, prowadzący Dominika Sołtys
17:30 – 19:30 – grupa dziecięca 5-8 lat, prowadzący Agnieszka Sromek i Bartłomiej Brzozowiec
17:30 – 19:30 – grupa dziecięco-młodzieżowa, prowadzący Marek Kostrzewski
17:30 – 19:30 – grupa początkująca, prowadzący Dominika Sołtys
18:30 – 20:30 – grupa dziecięco-młodzieżowa, prowadzący Kaja Dankowska
20:00 – 22:00 – grupa początkująca, prowadzący Marek Kostrzewski
Sobota
10:00 – 12:00 – grupa dziecięco-młodzieżowa, prowadzący Kaja Dankowska
10:30 – 12:30 – grupa dziecięco-młodzieżowa, prowadzący Marek Kostrzewski (sport*)
13:00 – 15:00 – grupa dziecięco-młodzieżowa, prowadzący Marek Kostrzewski
16:00 – 18:00 – grupa dziecięco-młodzieżowa, prowadzący Marek Kostrzewski (sport*)
18:30 – 20:30 – grupa początkująca, prowadzący Marek Kostrzewski
* Grupa sportowa dla młodzieży, która już miała do czynienia ze wspinaczką.