Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Nigdy się nie wspinałem, czy mogę przyjść na kurs?
Jak najbardziej tak! Nasze kursy prowadzone są od podstaw. Mała grupa kursantów oraz indywidualne podejście instruktora pozwala na dostosowanie poziomu do każdego uczestnika. Niezależnie od tego, czy już wspinałeś się na ściance, czy to całkowicie pierwszy raz – doskonale odnajdziesz się na kursie!
Co zrobić, gdy nie odpowiada mi żaden termin?
Zadzwonić! Staramy się wyjść Wam naprzeciw i dostosować terminy do Waszych możliwości. Skontaktuj się z nami, a na pewno spróbujemy uzgodnić odpowiadający nam wszystkim termin.
Czy mogę zapisać się na kurs bez pary?
Bez problemu! Wiele osób zapisuje się na kurs samemu, więc bez obaw – na pewno będziesz miał kogoś na drugim końcu liny. Atmosfera kursów wspinaczkowych i budowane przez kilka dni zaufanie często prowadzi do nawiązania wieloletnich przyjaźni. Oczywiście, jeżeli masz zgraną grupę znajomych, również zapraszamy!
Co zabrać na kurs?
– śpiwór,
– ubrania na czas trwania kursu – wygodne, nie krępujące ruchów,
– wygodne buty do podejścia pod skałę,
– kurtka przeciwdeszczowa,
– ciepłe ubrania,
– kosmetyczka+ręcznik+klapki pod prysznic,
– dokument tożsamości,
– krem z filtrem,
– coś na komary i kleszcze.
Co jeśli pogoda się zepsuje?
Dzięki świetnej znajomości okolicy, jesteśmy w stanie prowadzić zajęcia nawet przy złej pogodzie. Znamy miejsca, w których nawet nie zauważycie, że pada deszcz. Oczywiście jeżeli warunki przez dłuższy czas są skrajnie niesprzyjające, dla Waszego komfortu umówimy się na inny termin – bez dodatkowych opłat.
Czy mogę na kurs zabrać dzieci?
Kurs skałkowy może wydawać się świetnym sposobem na spędzenie wakacji z rodziną. Niestety z powodów prawnych ukończyć kurs może osoba powyżej 16 roku życia.
Możemy jednak zorganizować dla Ciebie kurs i jednocześnie zajęcia w skałach dla Twojej pociechy.