O szkole wspinania

Naturalna skała i aktywność na świeżym powietrzu to prawdziwa esencja wspinania. Kolejnym krokiem po wizycie na ściance, jest pierwszy wypad w skały. Warto jednak zadbać o odpowiednie przeszkolenie, ponieważ nauka wspinania w skałach na własną rękę wiąże się z dużym ryzykiem. Z pomocą przychodzą profesjonalni, wyszkoleni instruktorzy, którzy z przyjemnością wprowadzą Cię w tajniki tego świetnego sportu.

Właśnie po to powstała Szkoła Wspinania Mobius – naszą misją jest nauczyć Cię, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w skałach, abyś mógł czerpać największą przyjemność z aktywności, jaką jest wspinanie.

Mamy bardzo różnorodną ofertę kursów, zarówno dla tych zupełnie początkujących, jak i bardziej doświadczonych. Poziom trudności i zakres materiału dostosujemy do Twoich potrzeb. Opis poszczególnych kursów możesz znaleźć tutaj.

Szkolimy w małych grupach – jeden instruktor ma pod opieką maksymalnie 4 osoby. Na kursie używamy bezpiecznego, atestowanego sprzętu wiodących marek. Zapewniamy także buty wspinaczkowe.

Wszystkie nasze kursy odbywają się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w malowniczej Dolinie Będkowskiej. Posiadamy własną bazę noclegową u stóp najwyższej skały na Jurze – Sokolicy. Współpracujemy także z sąsiednią agroturystyką, która oferuje nam wyżywienie. Dodatkowe informacje znajdziesz w zakładce „Noclegi i wyżywienie”.

Zapraszamy też na nasz fanpage na facebooku – tam znajdziesz najświeższe informacje na temat naszych szkoleń oraz zdjęcia z kursów.