Nasz zespół to grupa znajomych i przyjaciół, ludzi młodszych i starszych, ale przede wszystkim grupa pasjonatów.

Daniel Sromek

Instruktor wspinaczki sportowej i absolwent AWF Kraków.

Wspina się nieprzerwanie od ponad 12 lat. Ma na koncie drogi sportowe o trudnościach 7c OS i 8b RP.

Urodzony optymista! Jego pozytywne nastawienie do życia udziela się każdemu!

Dominika Sołtys

Instruktorka wspinaczki sportowej, zrzeszona w KW Kielce. W Mobius Studio prowadzi treningi dla dorosłych oraz zajęcia dla dzieci.

Wspina się od 2011 roku, jak dotąd głównie sportowo. W tym czasie udało jej się odwiedzić wiele wspinaczkowych miejsc na mapie Europy.

Prowadzi drogi do 8a i systematycznie stara się sięgać coraz wyżej. We wspinaczce stawia na wszechstronny rozwój oraz pracę nad słabościami.

Marek Kostrzewski

Zapalony boulderowiec i miłośnik gór. W Mobius Studio zajmuje się treningami dla najmłodszych i sprawami technicznymi, dlatego sam siebie nazywa „konserwatorem powierzchni pionowych” 😉

Z boulderingiem związany od 6 lat, przygodę z liną rozpoczął stosunkowo niedawno. Uważa, że podczas wspinania najważniejsze to nie poddawać się i wyciągać wnioski z popełnionych błędów. Im bardziej zmęczony po treningu tym szczęśliwszy.

Tomek Olszewski

Instruktor Sportu ze specjalnością Wspinaczka Skalna, członek kadry narodowej Polskiego Związku Alpinizmu, uczestnik obozów unifikacyjnych PZA, student AWF w Krakowie.

Na koncie ma sportowe przejścia na poziomie do 7c+, ale najbardziej lubi wspinać się w wysokich górach – wielowyciągi i wspinaczka na własnej to dla niego kwintesencja tego sportu.

Szkoli nieprzerwanie od 2016 roku. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu treningu wspinaczkowego. Jest cierpliwym i wyrozumiałym nauczycielem. Z prawdziwą pasją wprowadzi Cię w świat wspinaczki w skałach.

Kaja Dankowska

Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. W Mobius Studio prowadzi sekcje dla dzieci. Nawet najbardziej upartego i przerażonego Malucha potrafi zachęcić do wspinania.

Kocha ogromny wysiłek fizyczny, jaki daje ciężki trening. Wspinaczka jest dla niej walką z własnymi słabościami. Najbardziej docenia momenty, kiedy w przekonaniu, że nie da rady, udaje jej się pokonać trudności na drodze wspinaczkowej.