Nasz zespół to grupa znajomych i przyjaciół, ludzi młodszych i starszych, ale przede wszystkim grupa pasjonatów.

Daniel Sromek

Instruktor wspinaczki sportowej i absolwent AWF Kraków.

Wspina się nieprzerwanie od ponad 12 lat. Ma na koncie drogi sportowe o trudnościach 7c OS i 8b RP.

Urodzony optymista! Jego pozytywne nastawienie do życia udziela się każdemu!

Dominika Sołtys

Instruktorka wspinaczki sportowej, zrzeszona w KW Kielce. W Mobius Studio prowadzi treningi dla dorosłych oraz zajęcia dla dzieci.

Wspina się od 2011 roku, jak dotąd głównie sportowo. W tym czasie udało jej się odwiedzić wiele wspinaczkowych miejsc na mapie Europy.

Prowadzi drogi do 7c+ i systematycznie stara się sięgać coraz wyżej. We wspinaczce stawia na wszechstronny rozwój oraz pracę nad słabościami.

Marek Kostrzewski

Zapalony boulderowiec i miłośnik gór. W Mobius Studio zajmuje się treningami dla najmłodszych i sprawami technicznymi, dlatego sam siebie nazywa „konserwatorem powierzchni pionowych” 😉

Z boulderingiem związany od 6 lat, przygodę z liną rozpoczął stosunkowo niedawno. Uważa, że podczas wspinania najważniejsze to nie poddawać się i wyciągać wnioski z popełnionych błędów. Im bardziej zmęczony po treningu tym szczęśliwszy.

Monika Hronowska

Absolwentka AWF w Krakowie, Kielczanka z wyboru. W Mobius Studio zajmuje się organizowaniem pracy pozostałym członków Mobius Teamu 😉 oraz szkoleniami dla początkujących.

Wspinanie traktuje jak możliwość psychicznego oczyszczenia. Najbardziej ceni fakt, iż na każdym poziomie zaawansowania można odnaleźć dla siebie wyzwanie, którego pokonanie stanie się osobistym sukcesem.

Tomek Olszewski

Instruktor Sportu ze specjalnością Wspinaczka Skalna, członek kadry narodowej Polskiego Związku Alpinizmu, uczestnik obozów unifikacyjnych PZA, student AWF w Krakowie.

Na koncie ma sportowe przejścia na poziomie VI.4+, ale najbardziej lubi wspinać się w wysokich górach – wielowyciągi i wspinaczka na własnej to dla niego kwintesencja tego sportu.

Szkoli nieprzerwanie od 2016 roku. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu treningu wspinaczkowego. Jest cierpliwym i wyrozumiałym nauczycielem. Z prawdziwą pasją wprowadzi Cię w świat wspinaczki w skałach.

Kaja Dankowska

Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. W Mobius Studio prowadzi sekcje dla dzieci. Nawet najbardziej upartego i przerażonego Malucha potrafi zachęcić do wspinania.

Kocha ogromny wysiłek fizyczny, jaki daje ciężki trening. Wspinaczka jest dla niej walką z własnymi słabościami. Najbardziej docenia momenty, kiedy w przekonaniu, że nie da rady, udaje jej się pokonać trudności na drodze wspinaczkowej.