Oferta

Wybierasz się na ściankę po raz pierwszy?
To świetnie!

W tym miejscu znajdziesz potrzebne informacje.
Jeżeli mimo tego masz jakieś pytania, nie wahaj się do nas zadzwonić! Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Wspinaczka na hali z liną jest aktywnością wymagającą asekuracji przez drugą osobę. Jeżeli wybierasz się do nas sam/sama, możesz skorzystać z naszych dwóch boulderowni - części do wspinania się nad materacem do wysokości 4,5 metra. Możesz także umówić się telefonicznie (pod numerem 511 381 488) z jednym z naszych instruktorów, który będzie do Twojej wyłącznej dyspozycji. 

Na początek radzimy jednak namówić do wspólnej wspinaczki kogoś znajomego, gdyż to nie tylko świetna zabawa i ogólnorozwojowa aktywność, ale także budowanie zaufania pomiędzy wspinającymi się partnerami!
Można bez większych problemów asekurować osobę cięższą od siebie do ok. 30 kilogramów.

Na początku weźmiecie udział w bezpłatnym szkoleniu z podstawowej asekuracji, które potrwa około 15-20 minut. Po tym czasie możecie bezpiecznie wspinać sie w całym Mobius Studio, a gdybyście mieli jakieś pytania, problemy lub wątpliwości - nasi instruktorzy są do Waszej dyspozycji.

Czego potrzebujecie?

Wygodnego stroju sportowego (sukienki niewskazane ;) ) i koniecznie butów na zmianę. Można wypożyczyć u nas specjalne obuwie do wspinaczki (koszt 5 zł) lub trampki (3 zł). Na początku jednak zupełnie wygodnie wspina się we własnym zamiennym obuwiu sportowym. 
Oprócz tego potrzebna jest uprząż wspinaczkowa (wypożyczenie to koszt 3 zł) i jeden na parę przyrząd do asekuracji (koszt 2 zł).

Drogi Rodzicu!
Jeżeli przychodzisz do Mobius Studio ze swoim dzieckiem i ono się wspina, a Ty tylko asekurujesz - oczywiście nie płacisz za bilet wstępu! Potrzebujesz jednak uprzęży, aby bezpiecznie wpiąć przyrząd do asekuracji Twojej pociechy.

Wbrew pozorom jest to aktywność dla każdego, również małe dzieci (od około 4 lat), osoby z nadwagą i mało sprawne fizycznie doskonale poradzą sobie z rekreacyjnym wspinaniem na sztucznym obiekcie.

Przeciwwskazania obejmują epilepsję, silne zawroty głowy, paniczny lęk wysokości, nieleczone nadciśnienie tętnicze czy poważne choroby serca.

Dokumenty, zgody i oświadczenia

Regulamin Mobius Studio

 

Osoby poniżej 16 roku życia wspinają się wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów. Jeżeli Państwa dziecko wybiera się do Mobius Studio z kimś innym, bardzo prosimy o wypełnienie tego oświadczenia

Osoby w wieku 16-18 lat mogą wspinać się samodzielnie pod warunkiem uzyskania zgody rodziców lub opiekunów, której wzór dostępny jest tutaj.

 

Jeżeli Państwa dziecko wybiera się do Mobius Studio na urodzinki, prosimy o wypełnienie tego świadczenia.

 

Jeżeli Państwa dziecko będzie uczestniczyło w sekcjach wspinaczkowych bądź innych zajęciach zorganizowanych, prosimy o wypełnienie tego oświadczenia.